Rijeka Budget Rooms
45.338806, 14.420144
$$$$|Vis på kartetRijeka,
Kroatia|
10 bilder
602NOK
10 bilder
10 bilder
10 bilder
10 bilder
10 bilder
Rijeka Budget Rooms
$$$$
Beskrivelse
Vandrerhjemmet ligger 2 km fra Bytårn og 2,1 km fra Trsat slott.
Beliggenhet
Den nærmeste flyplassen er Pula, 105 km fra Rijeka Budget Rooms. Sentrum av Rijeka ligger mindre enn 2 km unna. Dette overnattingsstedet ligger ved Mlaka Park.
Det nærmeste bussholdeplassen er Studenski dom, som ligger 100 meter vekk.
Rom
Det er 215 rom på dette overnattingsstedet. Rommene er komplett med et separat toalett og en dusj.
Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 16:00-21:00
til 10:00
Fasiliteter
Trådløst internett er tilgjengelig i kun på vandrerhjemmet rommene gratis.
Annen informasjon
Frokost
Hotellet Rijeka Budget Rooms serverer en full frokost gratis.
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Bygning
Antall rom:80
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!
Rom og tilgjengelighet

Budget Rom med to enkeltsenger
-
Maks.2 personer
-
Sengalternativer:2 Single beds
-
Dusj
-
Balkong
romdetaljer +

Private Bathroom Double Room
-
Maks.2 personer
-
Sengalternativer:2 Single beds eller 1 Dobbeltseng
-
Dusj
-
Privat baderom
romdetaljer +
Viktig informasjon om Rijeka Budget Rooms
| 💵 Laveste rompris | 602 NOK |
| 📏 Avstand til sentrum | 1.8 km |
| ✈️ Avstand til flyplass | 30.6 km |
| 🧳 Nærmeste flyplass | Rijeka flyplass, RJK |
Beliggenhet
Adresse
Adressen er kopiert.
4 Ulica Franje Candeka,
Rijeka,
Kroatia,
51000
,Primorje-Gorski Kotar County
Se på kartet
4 Ulica Franje Candeka,
Rijeka,
Kroatia,
51000
,Primorje-Gorski Kotar County
- Populære severdigheter
- I nærheten
- Restauranter
- Hoteller i nærheten
Torg
Korzo
2.2
km
Borg
Trsat slott
2.8
km
Museum
Den kroatiske kystens maritime og historiske museum
2.0
km
Kirke
St. Vitus-katedralen
2.3
km
Landemerke
Old Torpedo Launching Ramp
690 m
Shoppingsenter
ZTC Mall Rijeka
1.1
km
Landemerke
Mlaka Park
1.1
km
Park
Theatre Park
2.2
km
Slott
Bytårn
2.2
km
Landemerke
HNK Rijeka Stadium Rujevica
1.7
km
Museum
"Peek & Poke" old computers museum
2.3
km
Landemerke
Natural History Museum
2.1
km
Torg
Molo Longo promenade
2.1
km
Landemerke
Capuchin Church of Our Lady of Lourdes
2.1
km
Landemerke
Rijecki neboder
1.8
km
Landemerke
Rijeka synagoge
1.4
km
Museum
Museet for moderne kunst og samtidskunst
2.0
km
Museum
Museum of the City of Rijeka
2.1
km
Landemerke
Premuzic Trail
740 m
Landemerke
The old Gateway Roman arch
2.2
km
Landemerke
Gennari Mario i Duella Giuseppe
770 m
Moské
The Islamic Center of Rijeka مسجد
2.4
km
Shoppingsenter
ZTC - Shopping Center
910 m
Landemerke
Kristova Crkva
910 m
Shoppingområde
Ztc Shopping
960 m
Landemerke
Samostan Majke Dobrog Savjeta
940 m
Landemerke
Hygia
970 m
Kirke
Vår Frue av Trsats kirke
3.0
km
Samostan benediktinki
350 m
Kirke
Crkva Sv. Josipa
360 m
Restaurant
Girica
280 m
Restaurant
Seafood Restaurant "Girica"
290 m
Restaurant
Marun
390 m
Restaurant
Cafe bar Pjer
1.1
km
Anmeldelser om Rijeka Budget Rooms
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Vanlige spørsmål om Rijeka Budget Rooms
Er det offentlig transport i nærheten av Rijeka Budget Rooms vandrerhjem?
Ja, det er Vukovarska bussholdeplass innen 100 meter fra Rijeka Budget Rooms vandrerhjem.
Hva slags bad finnes på Rijeka Budget Rooms?
Noen av rommene på Rijeka Budget Rooms har privat bad med badeark og en dusj.